top of page

FIRST® LEGO® League Challenge

Wat een succesverhaal voor team Brickbusters en team Boost builders. Team Brickbusters wint de  robotwedstrijd met 470 punten, een fantastische jurypresentatie van hun brick-bike en een leuk feestje. Samen met team Boostbuilders veroverden ze plaats 1 en 2 bij de Champion Awards. Een onvergetelijke dag voor onze teams, coaches en talrijke supporters.

FIRST® LEGO® League Challenge is een internationale technologiewedstrijd voor kinderen van 9 t/m 15 jaar. De FIRST LEGO League daagt kinderen uit te denken als wetenschappers en technici. De teams dienen een  innovatieproject uit te werken. Dit jaar was het thema Cargo Connect en moesten ze nadenken over het transport van de toekomst. Daarnaast leren de kinderen hun eigen robot bouwen en programmeren om hier vervolgens verschillende missies mee uit te voeren in een robotwedstrijd. In Limburg wordt de FIRST® LEGO® League Challenge exclusief georganiseerd door Voka - Kamer van Koophandel Limburg en Confederatie Bouw Limburg. Onze lokale sponsors en adviseurs zijn Vos Technics en Fruitsnacks voor hun hulp.

In beeld

Onze 2 teams, Brickbusters en Boost builders schitterden afgelopen vrijdag op de FIRST® LEGO® League Challenge
Onze 2 teams, Brickbusters en Boost builders schitterden afgelopen vrijdag op de FIRST® LEGO® League Challenge

Wat een succesverhaal voor team Brickbusters en team Boost builders. Team Brickbusters won de robotwedstrijd met 470 punten, een fantastische jurypresentatie van hun brick-bike en een leuk feestje. Samen met team Boostbuilders veroverden ze plaats 1 en 2 bij de Champion Awards. Het was een onvergetelijke dag voor onze teams, coaches en talrijke supporters. Vandaag vierden we alle teams in onze school. Ook team LEMA was van de partij. Dit team won al in december in de UC Leuven-Limburg (Organisator Wim Bertels en de studenten Toegepaste Informatica en de Techniek- en Wetenschapsacadamie) de Champions Award en projectpresentatieprijs. FIRST® LEGO® League Challenge is een internationale technologiewedstrijd voor kinderen van 9 t/m 15 jaar. De FIRST LEGO League daagt kinderen uit te denken als wetenschappers en technici. De teams werken aan een innovatieproject. Dit jaar was het thema Cargo connect en moesten de leerlingen de toekomst van het transport uitvinden. Daarnaast leren de kinderen hun eigen robot bouwen en programmeren om hier vervolgens verschillende missies mee uit te voeren in een robotwedstrijd. De teams doorlopen beide onderdelen aan de hand van het aangeboden lesmateriaal. In Limburgse editie wordt georganiseerd door Voka - Kamer van koophandel Limburg en Confederatie Bouw Limburg. Onze lokale sponsors zijn Vos Technics en Fruitsnacks.

press to zoom

press to zoom

press to zoom
Onze 2 teams, Brickbusters en Boost builders schitterden afgelopen vrijdag op de FIRST® LEGO® League Challenge
Onze 2 teams, Brickbusters en Boost builders schitterden afgelopen vrijdag op de FIRST® LEGO® League Challenge

Wat een succesverhaal voor team Brickbusters en team Boost builders. Team Brickbusters won de robotwedstrijd met 470 punten, een fantastische jurypresentatie van hun brick-bike en een leuk feestje. Samen met team Boostbuilders veroverden ze plaats 1 en 2 bij de Champion Awards. Het was een onvergetelijke dag voor onze teams, coaches en talrijke supporters. Vandaag vierden we alle teams in onze school. Ook team LEMA was van de partij. Dit team won al in december in de UC Leuven-Limburg (Organisator Wim Bertels en de studenten Toegepaste Informatica en de Techniek- en Wetenschapsacadamie) de Champions Award en projectpresentatieprijs. FIRST® LEGO® League Challenge is een internationale technologiewedstrijd voor kinderen van 9 t/m 15 jaar. De FIRST LEGO League daagt kinderen uit te denken als wetenschappers en technici. De teams werken aan een innovatieproject. Dit jaar was het thema Cargo connect en moesten de leerlingen de toekomst van het transport uitvinden. Daarnaast leren de kinderen hun eigen robot bouwen en programmeren om hier vervolgens verschillende missies mee uit te voeren in een robotwedstrijd. De teams doorlopen beide onderdelen aan de hand van het aangeboden lesmateriaal. In Limburgse editie wordt georganiseerd door Voka - Kamer van koophandel Limburg en Confederatie Bouw Limburg. Onze lokale sponsors zijn Vos Technics en Fruitsnacks.

press to zoom
1/9
bottom of page