top of page

Projectdagen b-stroom

De projectdagen van onze leerlingen b-stroom waren weer een groot succes dankzij de puike organisatie en begeleiding door onze leerkrachten met de hulp van enkele studenten lerarenopleiding èn de medewerking van onze leerlingen zelf.

De 1e-jaars gingen met de nachtwacht op pad in het middeleeuwse Diest. Ook verkenden ze het Webbekoms Broek via Geocache en leerden over de fauna en flora, waterbeheersing... De 2e-jaars leerden bij over de citadel en hielpen een gecrashte piloot terug naar Engeland. Daarnaast bezochten ze in kleinere groep enkele bedrijven met aandacht voor veiligheid, milieu, duurzaamheid en gezondheid: Nike, All Nuts, Harol, de brandweer, de buitenschoolse opvang en een woonzorgcentrum. Met een schaatsnamiddag werd de 2e-daagse sportief afgesloten.

In beeld

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/30
bottom of page